18 maja 2026r.
18 maja uczniowie klas 7A i 7B wzięli udział w zajęciach w ramach programu „Edukacja z wojskiem”.
Podczas spotkania poznali m.in. zasady udzielania pierwszej pomocy, uczyli się rozpalania ognia oraz rozpoznawania sygnałów alarmowych.
Poruszono również ważne zagadnienia związane z bezpieczeństwem w sieci - odpowiedzialnym udostępnianiem zdjęć, zagrożeniami internetowymi oraz świadomością, że w Internecie nikt nie pozostaje anonimowy. Uczniowie dowiedzieli się także, jak należy zachować się w sytuacjach kryzysowych, m.in. podczas przejazdu kolumn wojskowych oraz co powinno znaleźć się w plecaku ewakuacyjnym.
Były to ciekawe i bardzo praktyczne zajęcia, które dostarczyły uczniom wielu cennych informacji.
#EdukacjazWojskiem
Podczas spotkania poznali m.in. zasady udzielania pierwszej pomocy, uczyli się rozpalania ognia oraz rozpoznawania sygnałów alarmowych.
Poruszono również ważne zagadnienia związane z bezpieczeństwem w sieci - odpowiedzialnym udostępnianiem zdjęć, zagrożeniami internetowymi oraz świadomością, że w Internecie nikt nie pozostaje anonimowy. Uczniowie dowiedzieli się także, jak należy zachować się w sytuacjach kryzysowych, m.in. podczas przejazdu kolumn wojskowych oraz co powinno znaleźć się w plecaku ewakuacyjnym.
Były to ciekawe i bardzo praktyczne zajęcia, które dostarczyły uczniom wielu cennych informacji.
#EdukacjazWojskiem