Podsumowań czas...

Podsumowanie projektu
Uwaga !!!!!!
Czas na podsumowanie naszego pierwszego projektu w tym roku szkolnym !!!!!
Od 29.11. do 17.12. przewidywaliśmy pogodę za pomocą przygotowanych przez nas „kropli Fitzroya”. Na 14 przewidywań sprawdziły się 11 razy, co daje 78% skuteczności! Jak na coś tak trudnego do przewidzenia jak pogoda daje niezły wynik.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt! Szczególne podziękowania  dla uczennicy - Zosi Gałek, która przez cały ten czas była sprawozdawcą i koordynatorem  projektu. Niestety dopadło nas zdalne nauczanie, co trochę spowolni dynamiczny rozwój naszego UKN „Purpurowe dymy”, ale już po świętach zaczynamy współpracę w ramach Klub Młodego Odkrywcy,  a w okolicach Walentynek wyruszymy wspólnie  na księżyc wraz z ESERO Polska.

Nie zdradzając szczegółów powiemy, że jesteśmy „klimatycznymi tropicielami” Centrum Nauki Kopernik.

Dodatkowo jako UKN „Purpurowe dymy” chcemy złożyć
życzenia zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do polubienia naszej strony na fb: