Szkoła Podstawowa nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Emilii Plater

Wycieczka!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
16 maja 2026r.
Uczniowie klas pierwszych oraz klasy IIa wraz z wychowawcami i opiekunami uczestniczyli w wycieczce krajoznawczo-turystycznej.

W programie wyjazdu znalazło się zwiedzanie Zamku Królewskiego w Chęcinach, pobyt w Sabat Krajno - Parku Rozrywki i Miniatur - oraz obejrzenie słynnego Dębu Bartek.

Wycieczka przebiegała w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Uczniowie wrócili zadowoleni i szczęśliwi, bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę oraz niezapomniane wrażenia.
powrót