16 maja 2026r.
Uczniowie klas pierwszych oraz klasy IIa wraz z wychowawcami i opiekunami uczestniczyli w wycieczce krajoznawczo-turystycznej.
W programie wyjazdu znalazło się zwiedzanie Zamku Królewskiego w Chęcinach, pobyt w Sabat Krajno - Parku Rozrywki i Miniatur - oraz obejrzenie słynnego Dębu Bartek.
Wycieczka przebiegała w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Uczniowie wrócili zadowoleni i szczęśliwi, bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę oraz niezapomniane wrażenia.
W programie wyjazdu znalazło się zwiedzanie Zamku Królewskiego w Chęcinach, pobyt w Sabat Krajno - Parku Rozrywki i Miniatur - oraz obejrzenie słynnego Dębu Bartek.
Wycieczka przebiegała w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Uczniowie wrócili zadowoleni i szczęśliwi, bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę oraz niezapomniane wrażenia.