6 grudnia 2021r.
 Mikołajki – święto, na które czekają wszystkie dzieci. Tego dnia organizujemy w szkole różnego rodzaju akcje świąteczne i oczekujemy wizyty Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów.
Wspólne celebrowanie tego dnia z uczniami jest bardzo ważne! Mikołajki to nie tylko prezenty i luźniejszy dzień w szkole. To także wyjątkowa oprawa, niecodzienny klimat i odrobina magii. W tym dniu nasi uczniowie czują się ważni i są dla siebie życzliwi. Dzięki świętowaniu całą klasą zespół integruje się, a wszyscy na chwilę zapominają o problemach. Mikołajkowy czas to moment radości, uśmiechu, dzielenia się szczęściem z innymi.

Uczniowie tego dnia ozdabiali bombki, pakowali prezenty, pisali list do Mikołaja, a także robili swojego Aniołka.