Kraków, Wieliczka, Zator...

Wycieczka szkolna.
Kraków, Wieliczka, Energylandia w Zatorze - dwa niesamowite, szalone dni klasy 4a, 6a, 6b i kilku osób klas 7.
Gród królewski Kraków zachwycił wszystkich, najbardziej spotkanie ze Smokiem Wawelskim, Rynek Główny, Sukiennice, Katedra Wawelska i Kościół Mariacki.

Podczas długiej, podziemnej wyprawy kopalnianymi korytarzami w unikatowej, działającej od średniowiecza Kopalni Soli w Wieliczce, uczniowie zwiedzali komory
i kaplice z solnymi rzeźbami, w tym najpiękniejszą na świecie Kaplicę św. Kingi.
Niezwykłe, szalone, kolorowe atrakcje, strefa wodna, mnóstwo przeżyć, emocji, wspaniała zabawa oraz ogromna dawka adrenaliny to niezapomniany dzień uczniów w największym Parku Rozrywki w Europie - Energylandia w Zatorze.

Takie atrakcje tylko z Navigator "Travel Architects"!
Dziękujemy!

Pełna fotorelacja na naszym profilu na FB.