Wernisaż

tyt
24 maja 2017 r. w naszej szkole o godz. 11.00 odbył się wernisaż wystawy prac uczniów w konkursie międzyszkolnym "Tu byli moi bliscy, tu jestem ja - śladami naszych przodków".
Na pokazie zjawili się zaproszeni goście, m. in. p. Andrzej Hoffman z ODA, Rada Rodziców SP8 oraz zaproszeni rodzice uczniów, koordynatorzy projektu z SP11 oraz media piotrkowskie. Imprezę rozpoczął p. dyrektor Zbigniew Włodarczyk, który przywitał gości, pogratulował wykonanych prac małym artystom i zaprosił do obejrzenia przedstawinia "Filmowy Piotrków" w wykonaniu uczniów klasy 3a pod kierunkiem p. G. Cieślik i p. D. Skalskiej. Następnie goście zwiedzali wystawę prac i częstowali się słodkościami od Cukierni "Migdał".
Już wkrótce fotorelacja z tego wydarzenia.