23.06.2026r.
Maja Bykowska (7a) oraz Natalia Głowacka (8a) odebrały dziś nagrody Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego, Pana Juliusza Wiernickiego, przyznane najlepszym uczniom i absolwentom naszego miasta.
Serdecznie gratulujemy!!!
Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć, pracowitości i zaangażowania.
Życzymy dalszych sukcesów i wielu powodów do radości!
Serdecznie gratulujemy!!!
Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć, pracowitości i zaangażowania.
Życzymy dalszych sukcesów i wielu powodów do radości!