18.06.2026r.
18 czerwca uczniowie naszej szkoły wybrali się na ostatnią w tym roku szkolnym
wycieczkę do Energylandii w Zatorze.
Był to dzień pełen emocji, śmiechu i niezapomnianych wrażeń.
Uczniowie korzystali z licznych atrakcji, od rodzinnych karuzel po ekstremalne rollercoastery,
które dostarczyły wszystkim ogromnej dawki adrenaliny!
wycieczkę do Energylandii w Zatorze.
Był to dzień pełen emocji, śmiechu i niezapomnianych wrażeń.
Uczniowie korzystali z licznych atrakcji, od rodzinnych karuzel po ekstremalne rollercoastery,
które dostarczyły wszystkim ogromnej dawki adrenaliny!