Lekcje chemii i fizyki

u nas teoria spotyka się z praktyką!
Na naszych lekcjach chemii i fizyki uczniowie rozwijają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także cenne umiejętności praktyczne.

W klasie 7, młodzi fizycy badali różne rodzaje oddziaływań, wprowadzając w życie teorię poznaną na lekcjach.
Na chemii z kolei, mieli okazję po raz pierwszy usiąść przy stole laboratoryjnym i spróbować swoich sił w rozdzielaniu mieszanin – prawdziwa przygoda z eksperymentami!
Szczególny nacisk kładziemy na praktykę – chcemy, by nasi uczniowie zdobywali wiedzę nie tylko z podręczników, ale przede wszystkim poprzez doświadczenie i eksperymenty.

Ósmoklasiści z zaangażowaniem zgłębiali tajniki chemii, badając właściwości kwasów.
Potwierdzali hipotezy zawarte w podręczniku, ale co ważniejsze, uczyli się stosować teorię w praktyce.
Dzięki takim zajęciom młodzież nie tylko rozumie, ale i widzi, jak nauka działa w rzeczywistości.

Cieszymy się, że nasi uczniowie tak chętnie rozwijają swoje pasje i zdobywają umiejętności, które przygotują ich do wyzwań przyszłości! 😊