11 kwietnia 2026r.
W minioną sobotę reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w rajdzie rowerowym „Kręć z OSiRem” na trasie Wierzeje - Barkowice Mokre! 💨
Pogoda była wyzwaniem, ale nasi uczniowie i nauczyciele pokazali, że mają formę i świetne humory.
Było aktywnie, zdrowo i z uśmiechem!
Fotorelacja: https://www.facebook.com/p/O%C5%9Brodek-Sportu-i-Rekreacji-w-Piotrkowie-Trybunalskim-100089667441295/?locale=pl_PL
Pogoda była wyzwaniem, ale nasi uczniowie i nauczyciele pokazali, że mają formę i świetne humory.
Było aktywnie, zdrowo i z uśmiechem!
Fotorelacja: https://www.facebook.com/p/O%C5%9Brodek-Sportu-i-Rekreacji-w-Piotrkowie-Trybunalskim-100089667441295/?locale=pl_PL