Rozpoczęcie roku szkolnego

2024/2025
Dziś  odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego!
Z tej okazji chcielibyśmy życzyć wszystkim uczniom wspaniałej podróży edukacyjnej pełnej odkryć i inspiracji.

Niech każdy dzień w szkole przynosi Wam radość z nauki, a ciekawe lekcje niech  rozbudzają Waszą wyobraźnię!

Wierzymy, że ten rok szkolny będzie pełen sukcesów, rozwoju  i nieocenionych przyjaźni.
Czerpiąc satysfakcję z odkrywania wiedzy, pielęgnujcie swoje pasje i talenty.

Informujemy, że od 1 września 2024 roku stanowisko dyrektora naszej szkoły objęła pani Monika Merk.

Podczas dzisiejszej uroczystości serdecznie powitała wszystkich uczniów, życząc im wielu sukcesów, wytrwałości w dążeniu do celów oraz satysfakcji z nauki.

Podczas uroczystości  wspomnieliśmy również o ważnym wydarzeniu historycznym- wybuchu II wojny światowej, przypominając uczniom o znaczeniu pamięci historycznej i refleksji nad przeszłością...