Szkoła Podstawowa nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Emilii Plater

"Teatr bez sceny"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
24 marca 2026r. 
24 marca w naszej szkole odbyło się wyjątkowe przedstawienie w ramach projektu Teatr bez sceny.

Spektakl został przygotowany i poprowadzony przez uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim dla uczniów klas 1–3.

Młodzi widzowie mieli okazję obejrzeć przedstawienie „Przyjaciele” inspirowane bajką Ignacego Krasickiego, niosące ważne przesłanie, że prawdziwych przyjaciół poznajemy w trudnych chwilach.

Po spektaklu na dzieci czekały radosne zabawy i wspólne aktywności, które dostarczyły wielu uśmiechów i pozytywnych emocji.

Serdecznie dziękujemy za wizytę, zaangażowanie oraz piękne spotkanie z teatrem!
powrót