24 marca 2026r.
24 marca w naszej szkole odbyło się wyjątkowe przedstawienie w ramach projektu Teatr bez sceny.
Spektakl został przygotowany i poprowadzony przez uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim dla uczniów klas 1–3.
Młodzi widzowie mieli okazję obejrzeć przedstawienie „Przyjaciele” inspirowane bajką Ignacego Krasickiego, niosące ważne przesłanie, że prawdziwych przyjaciół poznajemy w trudnych chwilach.
Po spektaklu na dzieci czekały radosne zabawy i wspólne aktywności, które dostarczyły wielu uśmiechów i pozytywnych emocji.
Serdecznie dziękujemy za wizytę, zaangażowanie oraz piękne spotkanie z teatrem!
Spektakl został przygotowany i poprowadzony przez uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim dla uczniów klas 1–3.
Młodzi widzowie mieli okazję obejrzeć przedstawienie „Przyjaciele” inspirowane bajką Ignacego Krasickiego, niosące ważne przesłanie, że prawdziwych przyjaciół poznajemy w trudnych chwilach.
Po spektaklu na dzieci czekały radosne zabawy i wspólne aktywności, które dostarczyły wielu uśmiechów i pozytywnych emocji.
Serdecznie dziękujemy za wizytę, zaangażowanie oraz piękne spotkanie z teatrem!