11 kwietnia 2026r.
11 kwietnia, uczniowie naszej szkoły wzięli udział we mszy świętej dziękczynnej,
za dar Kanonizacji Jana Pawła II z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich nauczycieli, wychowawców, nauczycieli emerytów i uczniów Piotrkowa oraz rejonu piotrkowskiego.
Msza odbyła się w parafii Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim.
za dar Kanonizacji Jana Pawła II z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich nauczycieli, wychowawców, nauczycieli emerytów i uczniów Piotrkowa oraz rejonu piotrkowskiego.
Msza odbyła się w parafii Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim.