Szkoła Podstawowa nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Emilii Plater

Udział w mszy świętej

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =
11 kwietnia 2026r.
11 kwietnia, uczniowie naszej szkoły wzięli udział we mszy świętej dziękczynnej,
za dar Kanonizacji Jana Pawła II z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich nauczycieli, wychowawców, nauczycieli emerytów i uczniów Piotrkowa oraz rejonu piotrkowskiego.

Msza odbyła się w parafii Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim.
powrót